У суді пояснили, чому досі немає рішення по справі Супрун

У суді пояснили, чому досі немає рішення по справі Супрун
Фото: Уляна Супрун в суді (РБК-Україна)

У Міністерстві охорони здоров’я можуть звернутись до суду за роз’ясненням

В Окружному адміністративному суді Києва пояснили, чому суддя Сергій Каракашьян досі перебуває у нарадчій кімнаті у справі т.в. о. міністра охорони здоров’я. Про це на брифінгу по справі Уляни Супрун заявив суддя спікер Богдан Санін.

"Суд чітко вже зазначив обсяг повноважень, які вона має і які вона не має. Весь інший обсяг повноважень,які були їй делеговані як першому заступнику міністр - зберігається. І апеляційна скарга щодо роз’яснення ухвали суду також не надходила", - сказав він.

За його словами, у Міністерстві охорони здоров’я можуть звернутись до суду за роз’ясненням.

"Щодо довгого перебування судді в нарадчій кімнаті. Це залежить від багатьох моментів. Суддя має врахувати всі позиції. Ми не знаємо той обсяг документів, який готує суддя Каракашьян. Ми сподіваємось, що сьогодні суддя вийде і оголосить рішення. Але це не є гарантія, що сьогодні це станеться", - сказав він.

Відзначимо, вже третій день суддя по справі Супрун не виходить з дорадчої кімнати. 

РБК-Україна писало, що 5 лютого 2019 року суд заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров'я України. У той же час, Уляні Супрун не було заборонено здійснювати повноваження, делеговані їй як заступнику міністра. Рішення було прийнято за підсумками розгляду позову нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся