Суд розгляне апеляцію на арешт майна прокурора АТО Кулика 16 серпня

НовиниНадзвичайні події    28.07.2016 - 20:52
Фото: Апеляційний суд Києва
Фото: Апеляційний суд Києва

Сьогоднішнє засідання перенесли у зв'язку з тим, що в Апеляційний суд ще не надійшли матеріали справи

Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляційної скарги на арешт майна військового прокурора сил антитерористичної операції (АТО) Костянтина Кулика, підозрюваного в незаконному збагаченні, на 16 серпня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Засідання розпочнеться о 13:45, 16 серпня", - сказав головуючий суддя.

Однак, сторона захисту допускала можливість проведення засідання за відсутності матеріалів справи.


"Таке твердження свідчить про некомпетентність сторони захисту. Чому досі не доставили матеріали справи потрібно запитати у судді Солом'янського суду, який приймав рішення і який тримає ці матеріали... Якщо є запит Апеляційного суду, вони повинні були терміново відправити матеріали. У чому там затримка не ясно. Прокуратура за судовою гілкою влади ніякого нагляду не здійснює, тому вплинути на них ми не можемо", - сказав прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Сергій Козачина.

Зазначимо, судове засідання відкладено у зв'язку з тим, що в Апеляційний суд ще не надійшли матеріали справи Солом'янського районного суду Києва.

Разом з тим, сам підозрюваний Кулик на судове засідання не з'явився.

Нагадаємо, 13 липня Апеляційний суд міста Києва відновив Костянтина Кулика на посаді військового прокурора антитерористичної операції.

On Top