Суд розгляне апеляцію на арешт майна прокурора АТО Кулика 16 серпня

НовиниНадзвичайні події    28.07.2016 - 20:52
Фото: Апеляційний суд Києва
Фото: Апеляційний суд Києва

Сьогоднішнє засідання перенесли у зв'язку з тим, що в Апеляційний суд ще не надійшли матеріали справи

Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляційної скарги на арешт майна військового прокурора сил антитерористичної операції (АТО) Костянтина Кулика, підозрюваного в незаконному збагаченні, на 16 серпня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Засідання розпочнеться о 13:45, 16 серпня", - сказав головуючий суддя.

Однак, сторона захисту допускала можливість проведення засідання за відсутності матеріалів справи.


"Таке твердження свідчить про некомпетентність сторони захисту. Чому досі не доставили матеріали справи потрібно запитати у судді Солом'янського суду, який приймав рішення і який тримає ці матеріали... Якщо є запит Апеляційного суду, вони повинні були терміново відправити матеріали. У чому там затримка не ясно. Прокуратура за судовою гілкою влади ніякого нагляду не здійснює, тому вплинути на них ми не можемо", - сказав прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Сергій Козачина.

Зазначимо, судове засідання відкладено у зв'язку з тим, що в Апеляційний суд ще не надійшли матеріали справи Солом'янського районного суду Києва.

Разом з тим, сам підозрюваний Кулик на судове засідання не з'явився.

Нагадаємо, 13 липня Апеляційний суд міста Києва відновив Костянтина Кулика на посаді військового прокурора антитерористичної операції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top