Суд відновив Кулика на посаді військового прокурора

НовиниПолітика    13.07.2016 - 15:01
Фото: Костянтин Кулик на суді
Фото: Костянтин Кулик на суді

Раніше суд відсторонив від посади військового прокурора Кулика, який вів справу Курченка

Апеляційний суд міста Києва сьогодні, 13 липня 2016 року, відновив Костянтина Кулика на посаді військового прокурора антитерористичної операції. Про це йдеться у повідомленні прес-служба Апеляційного суду міста Києва.

"13 липня 2016 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах підозрюваного Кулика К.Г., на ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 04 липня 2016 року, якою було задоволено клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України та відсторонено Кулика К.Г. від посади військового прокурора сил АТО, керівника військової прокуратури сил АТО на 2 місяці до 04 вересня 2016 року", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, за результатами апеляційного розгляду колегія суддів постановила задовольнити апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах Кулика та скасувати ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 04 липня 2016 року.

Крім того вирішено постановити нову ухвалу, якою у задоволенні клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України про відсторонення Кулика , який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України, від посади військового прокурора сил АТО, керівника військової прокуратури сил АТО - відмовити.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва в понеділок, 4 липня, позбавив посадових повноважень військового прокурора антитерористичної операції Костянтина Кулика, підозрюваного в незаконному збагаченні.

On Top