Суд конфіскує 30 тис. гривень внеску на підтримку Аграрної партії України, - НАЗК

НовиниНадзвичайні події    18.07.2017 - 10:27
Фото: НАПК
Фото: НАПК

Суд наклав штраф на керівника обласної організації Аграрної партії України

Суд конфіскує 30 тис. гривень внеску в підтримку Аграрної партії України в рамках справи за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за статтею 212-15 Купап (порушення встановленого законом одержання внесків політичною партією). Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Постановою суду на керівника обласної організації Аграрної партії України накладено штраф у сумі 2210 грн з конфіскацією суми внесків на підтримку політичної партії в розмірі 30 тис. гривень", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, постановою Садгірського районного суду м.Чернівці керівник Чернівецької обласної парторганізації Аграрної партії України Василя Козака визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення.

"Внесок у розмірі 30 тис. гривень на рахунок обласного осередку був здійснений ТОВ "Буковинський Сад" (одним з кінцевих бенефіціарних власників якого є громадянин Кіпру) у листопаді 2016 року. Обласна організація партії не відмовилася від вкладу даного юридичної особи, не повернула його в триденний термін і не перерахувала кошти до держбюджету, як того вимагає закон", - резюмувала глава НАЗК Наталія Корчак.

У НАЗК підкреслили, що відповідно до п. 3 1 ч. ст. 15 Закону України "Про політичні партії в Україні" не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій, у тому числі юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) яких є іноземці або особи без громадянства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАЗК направило до суду протоколи про адміністративні правопорушення стосовно депутата Криворізької міської ради VII скликання Віктора Присяжнюка.

On Top