Країни ОПЕК+ домовилися більш поступово відновлювати видобуток нафти з січня

Відень, Четвер 03 грудня 2020 20:11
Країни ОПЕК+ домовилися більш поступово відновлювати видобуток нафти з січня
Фото: нафтова свердловина (freepik.com)

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК+) домовилася про більш поступове відновлення нафтовидобування під час пандемії коронавірусу. Країни планують з січня 2021 року збільшити нафтовидобування на 500 тисяч барелів на добу.

Про це повідомляє американське видання Bloomberg.

Спочатку країни ОПЕК+ планували збільшити обсяги нафтодобування у першому кварталі 2021 року на 2 млн барелів. Сьогоднішнє рішення міністри ОПЕК+ зможуть переглянути наступного місяця.

Зазначається, що більш поступове відновлення обсягів нафтодобування утримає дефіцит на ринку нафти протягом першого кварталу наступного року та дозволить країнам ОПЕК+ виснажити роздуті запаси.

Нагадаємо, рекордне скорочення обсягів нафтовидобування країни ОПЕК+ узгодили на початку квітня 2020 року. Планувалося, що скорочення нафтодобування буде на рівні 20% від світового видобутку.

Як писало РБК-Україна, у липні країни ОПЕК+ домовилися поступово відновлювати нафтовидобування. До кінця грудня країни планували зменшувати скорочення нафтовидобування до 7,7 млн барелів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся