ru ua

Кошти від "схем Клименка" охороняла спеціальна фірма з колишніх правоохоронців, - Матіос

Кошти від "схем Клименка" охороняла спеціальна фірма з колишніх правоохоронців, - Матіос Фото: Анатолій Матіос (УНІАН)

Наразі по справі щодо "схем Клименка" вже оголошені підозри 56 екс-податківцям

Кошти від "схем" екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка охороняла спеціальна фірма з числа колишніх правоохоронців. Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Так, за словами Матіоса, для захисту награбованого була створена охоронна фірма "СКІФ" з числа колишніх правоохоронців.

"Вони, окрім іншого, планували та проводили операції: незаконне стеження, організація проплачених протестних акцій, погрожували життю та здоров’ю", - повідомив Матіос.

Він також додав, що наразі по справі щодо "схем Клименка" вже оголошені підозри 56 екс-податківцям, частина із яких знаходиться в міжнародному розшуку.

Екс-мінздох Клименко нервує ( міс і містер Клименко- правда нині хороший день?) Клименко кинув у "бій" для захисту своє...

Опубліковано Анатолієм Матіосом 14 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сума викрадених екс-міністром доходів і зборів України Олександром Клименком коштів сягає 12 млрд доларів.

"Міністерство юстиції проводить заходи щодо блокування всієї нерухомості, щоб злочинці не встигли переписати її на інших осіб", - запевнив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на спільному брифінгу з головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом.