ru ua

SpaceX сьогодні може провести чергові випробування корабля Starship. Трансляція

SpaceX сьогодні може провести чергові випробування корабля Starship. Трансляція Фото: корабель Starship здійснить випробувальний політ (flickr.com spacex)

Компанія SpaceX американського винахідника Ілона Маска сьогодні, 30 квітня, може здійснити чергові випробування корабля Starship. Цей корабель повинен доставити астронавтів на Місяць в рамках програми NASA.

Компанія має випробувати черговий прототип корабля, який отримав назву SN15. Корабель, як і під час минулих випробувань, повинен піднятися на висоту 10 кілометрів, перейти в горизонтальне положення та почати спуск, після чого здійснити посадку.

Як відомо, всі попередні випробування прототипів Starship закінчувалися вибухами, однак Ілон Маск не називає це невдачами, оскільки компанія отримує дані, які допомагають покращити корабель.

Оновлено 21:50.

Сьогодні випробування корабля SN15 не відбудуться. Наступна спроба запустити корабель на 10 кілометрів може відбутися з понеділка, оскільки влада Бока-Чіка, зазвичай, не перекриває на вихідних дороги до пляжу, поблизу якого розташований пусковий майданчик.