Сенат США виділить з оборонного бюджету 200 млн доларів Україні

Сенат США виділить з оборонного бюджету 200 млн доларів Україні
Фото: прапор США (flickr.com/usembassykyiv.jpg)

Сенат США затвердив оборонний бюджет на наступний рік загальним обсягом 716 млрд доларів

Сенат США виділить зі свого оборонного бюджету, 200 млн даларів Україні. Так, у законопроекті в розділі 1233 "Продовження ініціативи підтримки України у сфері безпеки" вказано, що "на 2019 фінансовий рік передбачено 200 млн доларів". 

Крім того, в документі міститься положення про необхідність "зберігати міцну підтримку України у сфері безпеки, включаючи надання летальної допомоги оборонного характеру, й водночас сприяти необхідним інституційним реформам в галузі оборони".

Як повідомляється, палата представників американського Конгресу затвердила подібний законопроект, у якому підтримала виділення 250 млн доларів для надання допомоги у сфері безпеки Україні. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Сенат Конгресу Сполучених штатів Америки ухвалив законопроект про оборонний бюджет на 2019 фінансовий рік у розмірі 716 млрд доларів, він спрямований на посилення американських збройних сил.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся