Сбербанк оскаржив заборону на використання бренду в Україні

Сбербанк оскаржив заборону на використання бренду в Україні
Фото: Ощадбанк оскаржив заборону на використання бренду

Рішення суду першої інстанції ще не набрало чинності

Російський Сбербанк подав апеляцію на рішення Господарського суду Києва, що забороняє банку використовувати на території України бренд "Сбербанк". Про це повідомляє Інтерфакс.

"Сбербанк" (Київ), дочірній банк Сбербанку Росії, подав апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Києва про заборону використовувати в Україні торгову марку "Сбербанк", - йдеться у повідомленні.

Оскільки російський банк скористався своїм правом на оскарження у встановлений законодавством строк, рішення суду першої інстанції ще не вступило в силу.

Нагадаємо, Ощадбанк виграв суд за бренд у російського Сбербанку.

Згідно з рішенням суду, також визнаються недійсними десять торгових марок Ощадбанку. Крім того, російський банк позбавлений останнього доменного імені sberbank.ua.

15 січня 2016 "Ощадбанк" подав позов у Господарський суд Києва до ВАТ "Сбербанк Росії", в якому просить заборонити російському банку незаконно використовувати знак для товарів і послуг за зареєстрованим раніше "Сбербанком" свідоцтва на знак для товарів і послуг та на фірмове найменування "Сбербанк".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся