ru ua

Росспоживчнагляд 19-30 березня проінспектує ряд сироробних підприємств України, - Бісюк

Росспоживчнагляд 19-30 березня проінспектує ряд сироробних підприємств України. Про це сьогодні повідомив на прес-конференції, присвяченій результатам двух років роботи уряду, глава Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Процес діалогу з Росспоживчнаглядом відбувається дуже ефективно і швидко, має позитивну динаміку. Особливо після останньої зустрічі Миколи Володимировича (Присяжнюка, міністра аграрної політики і продовольства України) з керівником Росспоживчнагляду, в ході якої було домовлено, що створюються робочі групи і відпрацьовують механізми у подоланні кризи у взаємовідносинах українського виробника сиру з Росспоживчнаглядом. Ми отримали листи від керівника Росспоживчнагляду з тим, що з 19 по 21 березня буде проінспектований "Гадячсир", а з 26 по 30 березня буде проінспектований "Менський сир" (ПП "Прометей") і Пирятинський завод. І ми продовжуємо працювати над трьома іншими заводами, які теж найближчим часом будуть проінспектовані", - зазначив Бісюк.

Нагадаємо, 8 лютого ц. р. Федеральна служба РФ по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) офіційно оголосила про заборону поставок у РФ деяких видів сирів трьох українських виробників: Пирятинського сирзаводу (група "Молочний альянс"), "Прометея" (входить в Milkiland) і "Гадячсира" ("Альміра"). Вони не відповідають встановленим вимогам "Технічного регламенту на молоко і молочну продукцію" за змістом рослинних жирів і без вказівки їх на етикетці продукту. Дана продукція знаходилася в обороті на території м. Москви, Орловської і Ростовської областей, Республіки Дагестан.

Крім того, посол РФ в Україні Михайло Зурабов заявив, що Україна повинна враховувати стандарти Митного союзу при постачанні сира до Росії.