ru ua

РФ вимагає скоротити співробітників посольства Чехії у відповідь на висилку своїх дипломатів

РФ вимагає скоротити співробітників посольства Чехії у відповідь на висилку своїх дипломатів Фото: будівля МЗС РФ (wikimedia.by)
Автор: РБК-Україна

Російський МЗС вручив послу Чехії в Росії Вітезславу Півоньці вимога скоротити число співробітників чеської дипмісії в Москві. Російська сторона також вказала на своє право прийняти подальші заходи в разі відповідних дій Праги.

Про це повідомили в прес-службі МЗС РФ.

Відзначається, що у відповідь на "ворожі дії Праги" кількісний склад посольства Чехії в Москві повинен бути скорочений з урахуванням істотного диспаритету в категорії прийнятих на місці. "Послу сказано, що залишаємо за собою право і на інші кроки в разі подальшого розкручування істеричною антиросійської кампанії в Чехії", - вказується в повідомленні.

Крім того, послу Чехії російська сторона заявила рішучий протест на висилку своїх дипломатів з Праги. "Послу зазначено, що Чехія продовжує розкрутку антиросійської кампанії під сфальсифікованими приводами і своїми діями руйнує двосторонні відносини. Підкреслено, що мова ультиматумів для нас неприйнятний", - додали в російському дипвідомством.