ru ua

Ректор одного з університетів намагалася дати хабар заступнику міністра освіти

Ректор одного з університетів намагалася дати хабар заступнику міністра освіти Фото: ректор одного з вишів намагалася дати хабар заступнику міністра освіти

Жінка просила не звертати увагу на виявлені порушення в університеті

Ректор одного з університетів Запорізької області намагалася дати хабар заступнику міністра освіти і науки України. Про це повідомляє прес-служба МОН у Facebook.

"У вівторок, 1 березня, у стінах Міністерства освіти і науки України була зафіксована спроба ректора одного з університетів Запорізької області дати хабар заступнику міністра Андрію Гевку. Інцидент було знято на відео представниками Служби безпеки та Національного антикорупційного бюро України, до яких напередодні звернувся заступник міністра.

Підставою для спроби дати хабар стали махінації адміністрації університету під час акредитаційної перевірки ВНЗ два тижні тому. Під час перевірки були виявлені маніпуляції зі студентськими роботами, що виконувалися підставними особами", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ректор університету звернулася до заступника міністра освіти і науки України з проханням закрити очі на виявлені порушення. За це ректор пропонувала хабар. Андрій Гевко відхилив пропозицію та звернувся до Національного антикорупційного бюро з відповідною скаргою.

Повідомляється, що 1 березня 2016 року ректор ВНЗ повторила спробу дати хабар заступнику міністра у розмірі 10 тисяч доларів із обіцянкою збільшити суму. Це було зафіксовано представниками НАБУ та СБУ.

За зверненням МОН затримано ректора під час спроби дати хабарУ вівторок, 1 березня, у стінах Міністерства освіти і нау...

Опубликовано Міністерство освіти і науки України 1 марта 2016 г.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з працівниками внутрішньої безпеки поліції затримали на хабарі старшого оперуповноваженого кримінальної поліції і начальника одного з відділів слідчого відділу головного управління Національної поліції у Тернопільській області.