Реал - Атлетико 3-0: відео голів та огляд матчу

Реал - Атлетико 3-0: відео голів та огляд матчу Фото: "Реал" - "Атлетіко"

Хет-трик Роналду допоміг команді перемогти суперників

До уваги читачів РБК-Україна пропонуємо відео голів та огляд першого поєдинку 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Реал" завдяки хет-трику Кріштіану Роналду обіграв "Атлетіко" з рахунком 3:0. Дивіться всі три голи та інші кращі моменти першого матчу, який відбувся на "Сантьяго Бернабеу".

Вже на 10 хвилині Роналду замкнув головою навіс Каземіро. На якийсь час здалося, що мінімальну перевагу в рахунку цілком влаштовує господарів, які володіли на "Сантьяго Бернабеу" відчутною ігровою перевагою, але варто було футболістам "Атлетико" знову втратити Роналду з уваги, як той забив другий м'яч.

По-справжньому гострих моментів у другому таймі "Атлетіко" майже не створив, тоді як Роналду спромоглася на ще один гол, вкинувши вболівальників суперника у відчай.

Через тиждень червоно-білим на "Вісенте Кальдерон" потрібно зробити диво. Ще ніхто не виходив у фінал після поразки в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів з різницею навіть в два м'ячі, не кажучи вже про три.

Нагадаємо, голкіпер "Манчестер Юнайтед" Давид Де Хеа попросив керівництво клубу відпустити його в "Реал".