Ратифікація угоди про асоціацію та ЄС відбудеться завтра о 13:00, - Порошенко

Ратифікація угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом відбудеться 16 вересня 2014 р. о 13:00 за київським часом.

Ратифікація угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом відбудеться 16 вересня 2014 р. о 13:00 за київським часом. Про це заявив Президент України Петро Порошенко Про це заявив на нараді з керівниками парламентських фракцій, повідомила прес-служба Президента України.

Як планується, у Верховній Раді ратифікація відбудеться о 13:00 за київським часом, в Європейському парламенті - в 11:00 за  європейським часом.Зазначається, що Європарламент провів підготовку до ратифікації по спеціальній скороченій процедурі.

"Ті речи, які потребували три-чотири місяці кропіткої роботи по підготовці ратифікації в Європарламенті, були пророблені за дуже короткий термін - ми вклалися у два тижні", - повідомив Порошенко.

Президент наголосив на тому, що угода про асоціацію ратифікується в повному обсязі.

"Жодна крапка, жодна кома, жодне слово від погодженої, парафованої і підписаної мною 27 червня УА не змінюється. І імплементація угоди починається з першої ж хвилини", - заявив він.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко вніс до Ради законопроект №0098 щодо ратифікації угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Планується, ця угода буде одночасно ратифіковано Верховною Радою України та Європейським парламентом в режимі відеоконференції.

За словами Порошенка, після ратифікації політична частина УА між Україною та Європейським союзом набуде чинності з 1 листопада 2014 р.

Водночас за результатами тристоронньої міністерської зустрічі у форматі Україна-ЄС-РФ 12 вересня 2014 р. були досягнуті домовленості, згідно з якими набуття чинності економічної частини ЄС, а саме зони вільної торгівлі між ЄС і Україною відкладено на кінець 2015 р. При цьому ЄС погодився продовжити дію режиму торговельних преференцій для українських експортерів до кінця 2015 р. - понад 90% українських товарів будуть надходити в ЄС безмитно.

За словами Президента України, перше засідання ради асоціації після ратифікації Україною УА з ЄС відбудеться вже 17 листопада 2014 р.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся