Раді пропонують запровадити в держорганах додаткові посади для боротьби з корупцією

Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Кабмін направить до парламенту відповідний законопроект

Кабінет міністрів України пропонує Верховній раді запровадити в держорганах додаткові посади уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції. Проект відповідного закону є в розпорядженні РБК-Україна.

Відзначимо, законопроект розроблено Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК). Документ передбачає створення у державних органах уповноважені підрозділи (особи) щодо запобігання та виявлення корупції. Пропонується запровадити відповідні посади в Адміністрації президента, Апараті Ради, секретаріаті Кабміну та секретаріаті РНБО. Крім того, такі посади можуть з'явитися в апаратах держпідприємств і місцевих держадміністрацій.

Передбачається, що уповноважені щодо запобігання та виявлення корупції будуть виявляти корупційні ризики, конфлікти інтересів, перевіряти подачу електронних декларацій і контролювати дотримання антикорупційного законодавства.

 

Фото: проект закону

Нагадаємо, раніше Європейський союз закликав Україну прискорити створення Антикорупційного суду.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся