Рада розгляне створення єдиного органу інтелектуальної власності цього тижня
Фото: парламент (Віталій Носач/РБК-Україна)
Перший заступник Верховної ради України Руслан Стефанчук заявив, що цього тижня мають бути ухвалені закони щодо інтелектуальної власності. Про це він сказав у ході засідання погоджувальної ради парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.
Зокрема, нардепи мають розглянути створення єдиного органу інтелектуальної власності в Україні.
"Я хотів би звернути увагу, що цього тижня запланований великий блок законів, який стосується інтелектуальної власності, захисту і охорони об'єктів інтелектуальної власності, створення єдиного органу інтелектуальної власності в Україні", - додав перший віце-спікер ВР.
Нагадаємо, у лютому 2018 року Кабінет міністрів України створив Раду з питань інтелектуальної власності. Зазначалося, що Рада стане надійним майданчиком для формування і координації політики в сфері захисту інтелектуальної власності з урахуванням експертної думки представників органів держвлади, бізнесу та громадського сектору.
Як писало РБК-Україна раніше, у 2017 році у Європейському союзі (ЄС) заявили про занадто повільний прогрес України в реформі законодавства в сфері прав інтелектуальної власності. У ЄС тоді підкреслювали, що єдиним позитивним досягненням є посилення боротьби проти інтернет-піратства.