ru ua

ПР ухвалить рішення про призначення глави виборчого штабу партії 17 березня, - Єфремов

Партія регіонів прийме рішення про призначення глави виборчого штабу на з'їзді партії. Про це на брифінгу після погоджувальної ради заявив голова ПР Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Рішення про те, хто очолюватиме наш виборчий штаб ще не прийнято. Раніше нашим принциповим рішенням було те, що Андрій Петрович Клюєв (секретар Ради національної безпеки і оборони України) повинен очолити цей штаб, але враховуючи, що статус Андрія Петровича Клюєва змінився і він не може одночасно бути головою виборчого штабу, думаю, що тут виникають питання. Тому питання про обрання голови виборчого штабу буде вирішено на майбутньому з'їзді ПР 17 числа (березня). Це буде об'єднавчий з'їзд... і там ми визначимо хто буде очолювати штаб, яка буде виборча компанія і виборча структура", - сказав Єфремов.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович вже заявляв, що Андрій Клюєв не буде очолювати штаб Партії регіонів.

Зазначимо, раніше видання "Комерсант-Україна" повідомляло, що в Адміністрації Президента вже визначилися з переліком можливих кандидатів на першу позицію у виборчому списку Партії регіонів. У списку виявилося шість претендентів, з яких п'ятеро є членами уряду, а один - депутатом Верховної ради.

Як запевняють джерела, в якості першого номера списку розглядаються прем'єр-міністр і голова Партії регіонів Микола Азаров; секретар РНБО Андрій Клюєв; віце-прем'єр Борис Колесников і Сергій Тігіпко, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко; голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов.

Сам Тігіпко раніше не виключив, що в перспективі може очолити список Партії регіонів на виборах 2012 р. у Верховну Раду.