ua ru

Пожежа на танкерах у Чорному морі триває 22 день

Пожежа на танкерах у Чорному морі триває 22 день Фото: пожежа на танкері (kerch fm 2)

Пожежа може продовжуватися ще кілька тижнів

У Чорному морі біля берегів Криму 22 день поспіль триває пожежа на танкерах Maestro і Candy. Про це повідломляє РБК-Україна з посиланням на "Крим.Реалії".

Як зазначається, за словами представника Росморрічфлоту, фахівці не можуть передбачити, коли припиниться горіння. На танкерах досі спостерігається кілька осередків горіння.

"Залишаються чотири вогнища на одному, два - на іншому. Морський буксир "Меркурій" поперемінно зрошує обидва танкера, які стоять на якорях. Скільки паливо буде вигоряти, важко сказати. Може бути, і тиждень, і два", - заявили у Росморрічфлоті.

Нагадаємо, 21 січня біля берегів Криму сталися вибухи і пожежа на двох танкерах Maestro і Candy, які йшли під прапором Танзанії. Танкер Maestro йшов в російський Темрюк, на його борту перебували 14 осіб - громадяни Туреччини та Індії. На борту танкера Candy знаходилися 17 чоловік - також громадяни Туреччини та Індії.

РБК-Україна писало, що при пожежі на кораблях в Чорному морі в районі Керченської протоки загинули 14 осіб.

Також повідомлялося, що одному з танкерів, які спалахнули в районі Керченської протоки, заборонили заходити в російський порт через санкції США.