Порошенко пропонує Раді в першу чергу розглянути постанови про зміну меж районів у Луганській обл

НовиниПолітика    06.10.2014 - 19:56
Президент України Петро Порошенко пропонує народним депутатам розглянути як першочергові проекти постанов щодо внесення змін в межі районів Луганської області та забезпечення підвищення керованості та наведення порядку в регіоні.

Президент України Петро Порошенко (на фото) пропонує народним депутатам розглянути як першочергові проекти постанов щодо внесення змін в межі районів Луганської області та забезпечення підвищення керованості та наведення порядку в регіоні. Про це Порошенко заявив на нараді з керівниками фракцій, передає прес-служба глави держави.

Зокрема, Президент запропонував підтримати проекти постанов, внесені на розгляд Ради головою Луганської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем.

Як зазначив постійний представник Президента в Раді Руслан Князевич, необхідність розгляду цього питання виникла у зв'язку з тим, що певні райони Луганської області частково не контролюються владою.

"Для належного здійснення управління цими територіями та забезпечення життєдіяльності цих районів Луганської області внести зміни в межі районів Луганської області та приєднати до тих районів, які ми контролюємо", - сказав він, коментуючи проекти постанов.

За словами Князевича, на нараді з Президентом ця ініціатива обговорювалася депутатами, і всі представники парламентських фракцій та груп її підтримали.

Зазначимо, що завтра відбудеться позачергове засідання Ради, на якому планується розглянути "реанімаційний пакет реформ" і межі Луганської області.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top