Порошенко назвав неприйнятним польський закон про заборону "бандерівської ідеології"

Порошенко назвав неприйнятним польський закон про заборону "бандерівської ідеології"
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Прийнятий закон не відповідає принципам партнерства між Україною та Польщею

Прийнятий у Польщі закон, яким, зокрема, забороняється так звана "бандерівська ідеологія", містить неприйнятні оцінки. Про це йдеться в повідомленні президента України Петра Порошенка на його сторінці у Facebook.

"Глибоко стурбований рішенням польського парламенту. Історична правда вимагає відвертої розмови і діалогу, а не заборон. Оцінки, які містяться в цьому рішенні, є абсолютно необ'єктивними і категорично неприйнятними. Ми насамперед пам'ятаємо наші спільні перемоги і боротьбу проти тоталітарних режимів. Жодне політичне рішення не може замінити історичну правду", - заявив Порошенко.

За його словами, прийнятий закон не відповідає проголошеним принципам стратегічного партнерства між Україною та Польщею.

"Закликаю Польщу до об'єктивності та діалогу. Тільки разом переможемо", - додав Порошенко.

 

ПП: Глибоко стурбований рішенням польського парламенту. Історична правда вимагає відвертої розмови та діалогу, а не забо...

Опубліковано Петром Порошенком 1 лютого 2018 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сенат Польщі прийняв закон про заборону "бандерівської ідеології". Документ стосується визначення злочинів українських націоналістів та українських організацій, які співпрацювали з Третім рейхом під час Другої світової війни. На підставі закону можливе відкриття кримінальних справ стосовно осіб, які заперечують провину українських націоналістів за злочини проти поляків.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся