Порошенко має намір прийняти рішення про "посилення силового блоку" найближчим часом

Неділя 22 червня 2014 15:11
Президент України Петро Порошенко повідомив про намір найближчим часом прийняти рішення щодо "посилення силового блоку" в державі.

Президент України Петро Порошенко повідомив про намір найближчим часом прийняти рішення щодо "посилення силового блоку" в державі. Про це він заявив під час зустрічі із представниками громадських об'єднань та активістами Майдану, передає прес-служба глави держави.

Перед цим представник Кола народної довіри, член Духовної ради Майдану архієпископ Стефан зачитав звернення до Президента від спільнот Майдану.

"На даний час вважаємо центральними питаннями у військовій сфері негайне взяття під Ваш особистий і повний контроль силового блоку країни. Повну заміну його керівного складу. Перекриття кордону України на сході і у Придністров'ї, відновлення повноцінної координації і керованості Збройних сил України і їх зміцнення. В політичній сфері - призначення негайних позачергових виборів до парламенту за новим виборчим законодавством з відкритими партійними списками", - йдеться, зокрема, у зверненні.

Відповідаючи на твердження активіста Майдану про "кризу представницької демократії", Президент наголосив, що вибори до Верховної Ради мають відбутися восени і підкреслив необхідність нового закону про політичні партії, який має передбачати чітке і прозоре фінансування.

Координатор Реанімаційному пакету реформ Ганна Гопко запропонувала створити у структурі Адміністрації Президента посаду відповідального за роботу із громадським сектором. У відповідь Порошенко зробив їй пропозицію обійняти цю посаду.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся