ru ua

У Польщі затримали громадянина РФ за підозрою у співпраці з терористами

У Польщі затримали громадянина РФ за підозрою у співпраці з терористами Ілюстративне фото (facebook.com/PolicjaPL)

Суд прийняв рішення про депортацію зловмисника

Агентство внутрішньої безпеки у співпраці з Прикордонною службою Польщі затримало громадянина Росії чеченської національності, підозрюваного у терористичній діяльності. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Польське радіо".

Як зазначається, затриманий співпрацював із витуреним раніше з Польщі чоловіком.

Речник міністра-координатора спеціальних служб Станіслав Жарин підтвердив, що у Польщі було затримано Нурмагомеда М.

"Затримання здійснили 30 січня, раніше, з міркувань безпеки, ми не інформували про дії Агентства внутрішньої безпеки", - сказав Жарин.

Він зазначив, що суд прийняв рішення про депортацію чоловіка.

За словами польських спецслужб, Нурмагомед М., котрий перебував у Польщі, займався терористичною діяльністю і його підозрюють у діях в інтересах терористичних організацій. Агентство внутрішньої безпеки повідомило, що чоловік, який чекає на депортацію, співпрацював із витуреним раніше з Польщі Азаматом Б., який був пов’язаний, зокрема, з "Ісламською державою".

Водночас, за повідомленням спецслужб, інформації про те, що присутність Нурмагомеда М. у Польщі могла створювати загрозу теракту, немає.

РБК-Україна писало, що в Норвегії 20-річного громадянина Російської Федерації, який 17 січня завдав важке ножове поранення жінці в одному з супермаркетів Осло, помістили у психіатричну лікарню.

Раніше співробітники поліції Болгарії на підставі ордера, виданого США, заарештували у Варні громадянина РФ, якого звинувачують у комп'ютерному шахрайстві.