Польща готова заплатити 2 млрд доларів за присутність військової бази США

Польща готова заплатити 2 млрд доларів за присутність військової бази США
Фото: солдати США (Wojtek Radwanski, AFP )

Польща готова платити за присутність постійної військової бази США

У Польщі готові заплатити 2 мільярди доларів за створення на польській території постійної військової бази Сполучених Штатів Америки (США). Про це повідомляє Politico.

"Це пропозиція змальовує явну і нагальну необхідність постійної військової дивізії США у Польщі, зобов'язання Польщі надати значну підтримку, яка може досягти 1,5-2 мільярдів доларів, шляхом створення спільних військових об'єктів і забезпечення більш гнучкого переміщення сил США", - йдеться в повідомленні.

Відзначається також, що Польща готова "розділити витрати на оборону і зробити рішення більш рентабельним для уряду США".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міністерстві оборони Польщі назвали реальними можливості збільшення військового контингенту Сполучених Штатів Америки (США) на території Республіки Польща.

Крім того, США влітку почне перекидання в Польщу бронетанкової бригади в рамках операції Atlantic Resolve і маневрах Sabre Strike.

У минулому році США і Польща уклали договір про постачання систем Patriot, систем управління вогнем IBCS і радарів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся