ru ua

Пєсков заявив про нестачу фактажу для зустрічі в нормандському форматі

Пєсков заявив про нестачу фактажу для зустрічі в нормандському форматі Фото: Дмитро Пєсков (kremlin.ru)

На даний момент експерти ведуть підготовку до телефонної розмови в нормандському форматі

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив про нестачу фактажу для зустрічі в нормандському форматі. Про це Пєсков заявив в ефірі одного з російських телеканалів, повідомляє "РИА Новости".

За словами Пєскова, на даний момент експерти ведуть підготовку до телефонної розмови в нормандському форматі, оскільки "поки недостатньо субстантива для обговорення".

"Зараз ведеться підготовка можливої телефонної розмови у форматі четвірки. Ведеться підготовка експертами. Щоб ця розмова відбулася, безумовно, потрібно напрацювати "м'ясо" для цього. Поки "м'яса", очевидно, недостатньо", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про необхідність продовження співпраці в нормандському форматі.

"Ми поговорили з паном Макроном, що ми будемо продовжувати цей процес, з Путіним теж. Але звичайно, це дуже повільний процес, все дуже уповільнено. Ми не отримали якогось певного рішення. Але ми домовилися, що ми.. У нас буде або телефонний дзвінок, також разом з Україною, щоб ми продовжували цей формат. Немає якогось іншого можливого формату", - сказала Меркель.