Негативне сальдо зовнішньої торгівлі зросло майже в два рази

Негативне сальдо зовнішньої торгівлі зросло майже в два рази
Ілюстративне фото (kmu.gov.ua)

Держстат оприлюднив зовнішньоторговельний баланс за перший квартал

Негативне сальдо зовнішньоторговельного балансу України у січні-березні 2019 року становило 390,5 млн доларів, що в майже два рази більше, ніж у відповідному періоді 2018 року (222,6 млн доларів). Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням Державну службу статистики.

За даними статистичного відомства, обсяг експорту товарів та послуг України за перший квартал збільшився на 8,3% і становив 14726,2 млн доларів, імпорт збільшився на 9,4% до 15116,7 млн доларів.

Негативне сальдо зовнішньої торгівлі зросло майже в два рази

ukrstat.gov.ua

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики, від'ємне сальдо зовнішньоторговельного балансу України в 2018 році склало 5826,1 млн доларів, що в 2,3 рази більше, ніж у 2017 році (2501,1 млн доларів).

Згідно з прогнозом НБУ, уповільнення зовнішнього попиту і світової торгівлі призведе до стримування зростання цін на український експорт. У результаті світова цінова кон'юнктура для українських експортерів, виражена Індексом світових цін на товари українського експорту (ЕСРІ), залишатиметься на прогнозному горизонті близькою до поточної.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся