Олімпіада-2022: Француз здобув "золото" в біатлоні, найкращий з українців у топ-20 Фото: Кантен Фійон-Майє (Getty Images)

На зимових Олімпійських іграх в Пекіні завершилася біатлонна індивідуальна гонка у чоловіків. На старт вийшло чотири українці.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Першим з українців стартував Дмитро Підручний. Першу стрільбу він пройшов чисто, а на наступних трьох стрільбах допустив по одному промаху. В підсумку Дмитро на фініші зайняв 18-е місце.

Наступним біг Артем Прима. Він допустив чотири промахи та фінішував на 37-у місці.

Далі на старт вийшов Антон Дудченко. У нього також чотири штрафні хвилини, проте Дудченко показав нижчу швидкість за Артема Приму та зайняв 50-е місце.

Останнім з українців стартував Богдан Цимбал. Дебютна гонка на Олімпіаді Богдану не вдалася, він допустив також чотири промахи та фінішував на 55-й позиції.

Олімпійським чемпіоном став француз Кантен Фійон-Майє, який попри дві хиби на стрільби показав фантастичну швидкість та переміг у гонці.

Срібну нагороду здобув білорус Антон Смольський. Білорус пройшов ідеально чотири вогневі рубежі та зміг вибороти першу в кар’єрі олімпійську медаль.

Бронзовим призером став норвезький біатлоніст Йоханнес-Тінгнес Бьо. У Бьо-молодшого в пасиві дві штрафні хвилини, але швидкість пересування по трасі дозволила Йоханнесу виграти ще одну олімпійську медаль.