В ОБСЄ закликали Україну покарати винних у злочинах проти журналістів

Фото: візит Мияович в Київ
Фото: візит Мияович в Київ

Організація стурбована повідомленнями про погрози на адресу журналістів

Представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань свободи слова Дуня Міятович закликала українську владу активізувати зусилля для того, щоб покласти край безкарності за злочини проти журналістів. Про це йдеться повідомленні ОБСЄ за підсумками візиту Міятович до Києва.

Під час візиту представник ОБСЄ зустрілася з міністром закордонних справ Павлом Климкиним. Міятович вказала на необхідність забезпечити безпеку журналістів і плюралізм у ЗМІ.

Дуня Митяович підкреслила, що справи затриманого у Москві українського журналіста Романа Сущенко і Миколи Семени, которий утримується під домашнім арештом у Криму, залишаються на порядку денному ОБСЄ.

"Я отримую все більше повідомлень про погрози на адресу журналістів, особливо в інтернеті, і зокрема проти тих, хто займається журналістськими розслідуваннями", - сказала Міятович.

Представник ОБСЄ також додала, що "переслідування і навішування ярликів зрадників неприпустимими у демократичному суспільстві, і вони істотно обмежують представників ЗМІ у виконанні своєї роботи",

Нагадаємо, раніше Міятович звернулася до російської влади з вимогою надати детальну інформацію про затриманні Сущенко.