ua en ru

ОБСЄ звернулася до РФ за роз'ясненнями щодо затримання Сущенко

02:37 04.10.2016 Вт
1 мин
Представник організації з питань ЗМІ Дуня Міятович повідомила, що працює над цим справою
ОБСЄ звернулася до РФ за роз'ясненнями щодо затримання Сущенко Фото: Дуня Міятович звернулася до РФ за інформацією з приводу затримання Романа Сущенко

Представник ОБСЄ з питань ЗМІ Дуня Міятович звернулася до російської влади з вимогою надати детальну інформацію про затримання українського журналіста Романа Сущенко. Про це вона повідомила в Twitter.

"Я працюю над цією справою, сьогодні вранці я звернулася до російської влади за більш докладною інформацією", - написала Міятович.

Зазначимо, затримання українського журналіста Романа Сущенко відбулося в п'ятницю, 30 вересня, в Москві.

Він був випадково виявлений членами Громадської спостережної комісії Москви в СІЗО "Лефортово".

Суд заарештував Сущенко на два місяці за звинуваченням у "шпигунстві".

Нагадаємо, 3 жовтня віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закликала ОБСЄ і Рада Європи відреагувати на арешт українського журналіста Романа Сущенко в Росії.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: