Місія Кокса-Квасьнєвського сьогодні повідомить Європарламенту про підготовку підписання УА з ЄС в Україні

Місія Кокса-Квасьнєвського сьогодні має намір виступити в Європарламенті і повідомити про ситуацію, яка склалася в Україні щодо підготовки підписання угоди про асоціацію (СА). Про це Квасьнєвський заявив на брифінгу Верховної Ради (ВР), передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми з парламенту їдемо в аеропорт. Будемо летіти до Брюсселя, де в 6 вечора будемо доповідати перед Європарламентом", - сказав Квасьнєвський.

Він зазначив, що в ході зустрічей з керівництвом парламенту та керівництвом Партії регіонів і лідерами опозиції стала явно, що сьогодні неможливо прийняти всі закони, необхідні для підписання УА з ЄС.

"Ми розуміємо, що сьогодні не було можливо прийняти ці закони, які потрібні для підписання ассоционного договору між Україною і Євросоюзом у Вільнюсі в кінці цього місяця. Зрозуміли теж, що працює робоча група, яка повинна підготувати закон про лікування за кордоном, який допоможе нам вирішити питання лікування пані Тимошенко", - сказав Квасьнєвський.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся