Наприкінці квітня - початку травня банки закриються на п'ять днів

Наприкінці квітня - початку травня банки закриються на п'ять днів
Фото: вихідні в банках (колаж РБК-Україна)

Графік роботи банків на свята встановив НБУ

Банки в Україні не будуть працювати у вихідні дні з 27 квітня по 1 травня. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на рішення Національного банку.

Згідно з рішенням НБУ, в 2019 році дні роботи української банківської системи переносяться з:

  • вівторка 30 квітня - на суботу 11 травня;
  • понеділка 30 грудня - на суботу 21 грудня;
  • вівторка, 31 грудня - на суботу 28 грудня.

У НБУ зазначили, що банки повинні: повідомити клієнтів про власне режимі роботи у ці дні; організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат та забезпечити безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів та організувати їх підкріплення готівкою різних номіналів.

Наприкінці квітня - початку травня банки закриються на п'ять днів

Як повідомляло РБК-Україна, в кінці квітня - початку травня вихідними будуть п'ять днів поспіль - з 27 квітня до 1 травня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів рекомендував для раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов праці перенести три робочих дні в 2019 році: з вівторка 30 квітня на суботу 11 травня; з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня; з вівторка, 31 грудня на суботу 28 грудня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся