Комітет рекомендує ВР схвалити закон щодо визначення поняття військово-прикладного спорту

НовиниСпорт    19.05.2017 - 12:26
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Всього до проекту до другого читання надійшло 8 поправок

Комітет парламенту з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму пропонує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект № 5616 "Про внесення змін до закону "Про фізичну культуру і спорт" щодо започаткування службово-прикладного та військово-прикладного спорту". Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Зазначається, що всього до проекту надійшло 8 поправок. За результатами розгляду було запропоновано врахувати 3 поправки, відхилити - 2 поправки, врахувати частково – 3 поправки.

У редакції законопроекту, доопрацьованого до другого читання, не підтримана пропозиція Кабінету міністрів щодо обмеження використання спортивних споруд закладів фізичної культури і спорту, що утворені у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах, для підготовки відповідних спортсменів до участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

При цьому була підтримана пропозиція членів комітету: викласти частину шосту статті 30 закону "Про фізичну культуру і спорт", в такій редакції: "Спортивні споруди закладів фізичної культури і спорту, зазначених у частині четвертій цієї статті, використовуються для організації та проведення занять з фізичної підготовки військовослужбовців і працівників Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, підготовки відповідних спортсменів до участі у спортивних змаганнях".

"Реалізація положень законопроекту сприятиме, зокрема, забезпеченню конституційного права громадян займатися фізичною культурою і спортом незалежно від професії, роду занять і роботи", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, у квітні ВР підтримала в першому читанні законопроект №5616 "Про внесення змін до закону" Про фізичну культуру і спорт "про заснування службово-прикладного та військово-прикладного спорту". За документ з другого разу проголосували 232 нардепа (спочатку 212).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рада криміналізувала контрабанду частин вогнепальної зброї Рада дозволила Міноборони засновувати друковані видання на час АТО 
On Top