Інтерпол може оголосити Онищенка в міжнародний розшук у жовтні

НовиниПолітика    16.09.2016 - 11:10
Фото: Онищенко можуть оголосити в міжнародний розшук не раніше жовтня
Фото: Онищенко можуть оголосити в міжнародний розшук не раніше жовтня

Всі необхідні документі НАБУ надало ще 10 серпня

Інтерпол (International Criminal Police Organization) зможе прийняти рішення про оголошення депутата Верховної Ради України Олександра Онищенка в міжнародний розшук не раніше жовтня цього року через те, що він є чинним народним депутатом, а відтак має особливий статус. Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

"Відповідно до положень ст.2 та 3 статуту Інтерполу оголосити Онищенка в розшук неможливо без висновку Комісії по контролю за файлами щодо відсутності ознак політичного переслідування, оскільки він є діючим депутатом Верховної Ради України. Дана Комісія збирається лише кілька разів на рік. Найближче засідання, на якому може бути розглянуте питання щодо Онищенка, заплановане на жовтень 2016 року", - підкреслюється в повідомленні.

При цьому НАБУ зазначає, що всі необхідні документі були направлені ще 10 серпня. Також відомство надало Українському бюро Інтерполу всі необхідні пояснення та документи, що підтверджують відсутність в Україні політичних мотивів кримінального переслідування народного депутата.

Нагадаємо, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький раніше заявив, що матеріали по справі Онищенка передані на розгляд центрального бюро Інтерполу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top