Гройсман пропонує провести в Раді день Нацполіції

НовиниПолітика    20.10.2016 - 22:00
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Гройсман зазначив, що потрібно раціонально і ефективно визначити обсяг фінансування Нацполіції

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує провести в Верховній Раді України день Національної поліції. Про це він заявив на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ України, повідомляє прес-служба Кабміну.

Крім того, Гройсман анонсував проведення спільно з главою МВС Арсеном Аваковим закритої наради з комітетом Ради для того, щоби визначити, які законодавчі ініціативи мають найвищий пріоритет, вийти в один день в парламент і підтримати Національну поліцію.

Гройсман зазначив, що потрібно раціонально і ефективно визначити обсяг фінансування, потрібного на утримання Національної поліції й це питання буде у фокусі уряду.

Також він запропонував організувати 2-3 річну програму підтримки і модернізації правоохоронної системи.

"Перше - закон і регулювання законів, друге - фінансова підтримка, раціональна і ефективна, і ми вам її гарантуємо, і третя позиція - система роботи. Це вже залежить від вас, організація роботи на місцях і вирішення питань по суті", - зазначив він.

Гройсман додав, що у грудні буде проведено ще одну таку зустріч із представниками обласних управлінь правоохоронної системи та у січні - за результатами року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Аваков поскаржився на завантаженість слідчих МВС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Гройсман закликав МВС оцінити рівень злочинності Нацполіція вимагає обмежити доступ до персональних даних членів сімей учасників АТО
On Top