Аваков поскаржився на завантаженість слідчих МВС

НовиниПолітика    20.10.2016 - 17:16
Фото: Арсен Аваков
Фото: Арсен Аваков
В Україні злочинність буде зростати найближчі 1,5 року, - Аваков Нацполіція вимагає обмежити доступ до персональних даних членів сімей учасників АТО

За словами Авакова, на одного слідчого припадає близько 100 справ

Міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков поскаржився на завантаженість слідчих МВС. Про це він заявив сьогодні, 20 жовтня, під час засідання колегії МВС, повідомляє прес-служба відомства.

"На сьогодні майже 50% кримінальних злочинів - злочини невеликої ступені тяжкості. Однак по кожному з них необхідно проводити повний комплекс процесуальних заходів. Це створює надзвичайне навантаження на слідчих і не сприяє необхідному рівню досудового розслідування. Сотні справ на одного слідчого - це профанація, а не реальне розслідування", - заявив він.

Він також повідомив, що в МВС вже опрацювали підготований нардепами законопроект про кримінальні проступки, який допоможе спростити роботу слідчих.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат України, член колегії Міністерства внутрішніх справ України Мустафа Найєм прогнозує реформування кримінального блоку Національної поліції в наступному році.

Читайте в розділі

Кабмін затвердив законопроект про зміни в закон України про працю

Найбільші радіостанції виконують норму українських пісень у 25%, - Кириленко

Кабмін схвалив угоду з США про взаємодопомогу між митницями

On Top