У Держдумі РФ допускають вихід країни з Ради Європи

П'ятниця 08 квітня 2016 15:31
У Держдумі РФ допускають вихід країни з Ради Європи
Фото: голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков

Пушков назвав вихід Росії з Ради Європи крайнім заходом, але можливою в безвихідній ситуації

Голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков вважає вихід Росії з Ради Європи крайньою, але можливою в безвихідній ситуації заходом. Про це він заявив на слуханнях у нижній палаті російського парламенту, присвячених перспективам співпраці Росії і Заходу.

"Повний і остаточний вихід - це крайня міра, вона можлива. Я не вважаю, що вона неможлива. Але це має бути результатом виникнення безвихідній ситуація", - зазначив він.

На думку російського політика, питання про перебування в Раді Європи - серйозний і стратегічний.


"Справа в тому, що є такий принцип: коли країна вступила в міжнародну організацію, то, як правило, вона з неї не виходить. Подивіться на історію міжнародних відносин, фактично неможливо знайти випадки виходу держави з міжнародної організації. Тільки якщо ця міжнародна організація не оголошує таку політичну війну цій державі. Більшість у Парламентській асамблеї Ради Європи оголосило нам політичну війну. І ми на це відповідним чином відреагували", - зауважив Пушков.

При цьому він підкреслив, що керівництво Ради Європи Росії політичну війну не оголошував. Однак Пушков піддав критиці держсекретаря США Джона Керрі.

"Глава американської дипломатії "може скільки завгодно відвозити з Москви матрьошок, але поки прориву в діалозі РФ і США не відбувається. А все тому, що логіка відносин Заходу зараз зовсім інша - спрямована на конфронтацію», -  зазначив Пушков.

Нагадаємо, раніше віце-спікер Держдуми РФ Олександр Романович запропонував створити в Росії координаційний центр пропаганди за зразком ідеологічного відділу ЦК КПРС. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся