Голосування на виборах президента України стартувало за кордоном

Голосування на виборах президента України стартувало за кордоном
Ілюстративне фото (Віталій Носач/РБК-Україна)

Завершувати голосування буде дільниця в Сан-Франциско о 6:00 ранку 22 квітня за київським часом

Першою країною, де стартувало голосування у другому турі виборів президента України, стала Австралія. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, вибори почнуться на закордонній виборчій дільниці в Австралії о 01:00 за київським часом у неділю, 21 квітня.

При цьому завершувати голосування на виборах президента буде дільниця в Сан-Франциско о 6:00 ранку за київським часом 22 квітня.

Підкреслимо, на закордонних виборчих дільницях голосування проводиться з 8:00 до 20:00 за місцевим часом країни, де проходить голосування.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія (ЦВК) під час засідання 16 квітня прийняла рішення про передачу додаткових бюлетенів на закордонні виборчі дільниці для голосування у другому турі виборів президента України.

Всього на чотири закордонні виборчі дільниці було передано 512 бюлетенів для повторного голосування у закордонному виборчому окрузі.

Зазначалося, що додаткова потреба у виборчих бюлетенях для закордонних виборчих дільниць виникла у зв'язку з проведеним МЗС аналізом кількості виборців, включених до уточнених списків виборців на закордонних виборчих дільницях, і кількості замовлених на виготовлення виборчих бюлетенів.

Як писало РБК-Україна раніше, до другого туру виборів ЦВК передала бюлетені на закордонні дільниці. Всього на 101 закордонну виборчу дільницю передали 436 528 бюлетенів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся