ДФС почала детальний аналіз декларацій чиновників

НовиниПолітика    15.11.2016 - 23:50
Фото: ДФС може допитувати фізосіб по деклараціям без перешкод
Фото: ДФС може допитувати фізосіб по деклараціям без перешкод
Голова Хмельницької ОДА з мільйонами готівки задекларував допомогу по безробіттю У НАЗК немає необхідності терміново перевіряти всі 100 тис. е-декларацій, - Рябошапка

Перші результати перевірок декларацій будуть вже на початку 2017 року

Державна фіскальна служба України на цьому тижні почала детальний аналіз декларацій чиновників. Про це у вівторок, 15 листопада, повідомив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров в ефірі програми "Лівий берег з Сонею Кошкіною".

"З цього тижня ми починаємо детальний аналіз (е-декларацій) тієї інформації, яка є у нас, і тієї інформації, яка вказана в деклараціях. Там, де ми побачимо невідповідність, ми подамо на перевірку - за фізособам існує процедура, схожа на процедуру по юридичним особам. Просто по юрособах процедура існує планова, а по фізособам - непланова. Ми виходимо на перевірку, викликаємо декларанта, задаємо йому питання, щоб він пояснив невідповідність і якщо вона необгрунтована, то пред'являється акт. Але найголовніше те, що на підставі акта можлива передача справ в Податкову міліцію або в прокуратуру", - сказав він.

Насіров також висловив сподівання, що перші результати перевірок декларацій головним фіскальним відомством будуть вже на початку 2017 року.

Нагадаємо, ДФС планує оголосити конкурс на керівника Одеської митниці в січні 2017.

Читайте в розділі

У Мін'юсті готові до дискусій щодо оптимізації процесу ліквідації юросіб

Парламент не місце для зведення рахунків з допомогою бійок чи провокацій, - Москаленко

США збільшать військову допомогу Україні у 2017 році до 350 млн доларів

On Top