ДФС планує оголосити конкурс на керівника Одеської митниці в січні 2017

НовиниПолітика    15.11.2016 - 22:58
Фото: Роман Насіров
Фото: Роман Насіров

Юлія Марушевська буде звільнена після передачі нею справ та документів з дотриманням всіх необхідних умов

Державна фіскальна служба має намір оголосити конкурс на заміщення посади керівника Одеської митниці в січні 2017 року. Про це повідомив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров в ефірі програми "Лівий берег з Сонею Кошкіною".

"Марушевська не була відсторонена. Вона на сьогоднішній день просто не звільнена, а виходячи з того, що вона сьогодні не з'явилася на роботу, то немає іншого виходу, як тільки призначити виконуючого обов'язки... Як такого претендента на місце керівника Одеської митниці... Сьогодні ми відправляємо керівника одного з митних департаментів центрального апарату. Людина, яка в митній справі більше 20 років. Ми його сьогодні відправляємо виконуючим обов'язки, щоб закрити, скажімо так, ті проблемні моменти, які у нас є і з січня місяця почнемо проводити конкурс, і я думаю, ми знайдемо дуже гідних людей", - сказав він.

При цьому Насіров зазначив, що звільнення Юлії Марушевський з посади начальника Одеської митниці можливе тільки після передачі нею справ та документів з дотриманням усіх необхідних умов.

Нагадаємо, Юлія Марушевська подала у відставку з посади голови Одеської митниці.

 

On Top