Німеччина на півроку продовжила контроль на кордоні з Австрією

Ілюстративне фото (facebook.com/24 kz)
Ілюстративне фото (facebook.com/24 kz)

Раніше Австрія продовжила дію контролю на своїх кордонах з Угорщиною і Словенією

Німеччина продовжила дію контролю на кордоні з Австрією ще на півроку до 11 травня 2019 року. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Deutsche Welle.

"Передумов для скасування контролю на внутрішніх кордонах у даний час ще немає", - зазначив в обґрунтуванні рішення глава МВС Німеччини Горст Зеегофер.

Раніше Австрія також продовжила дію контролю на своїх кордонах з Угорщиною і Словенією. Контроль запроваджується строком на шість місяців, після цього його необхідно продовжувати на такий же термін.

Німеччина ввела вибірковий контроль на кордоні з Австрією восени 2015 року після того, як десятки тисяч біженців попрямували в країни Західної Європи так званим "балканським маршрутом".

Зараз контроль на своїх кордонах здійснюють також Австрія, Франція, Швеція, Данія і Норвегія, яка не є членом Євросоюзу, але входить в Шенгенську зону.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Австрія не планує укладати з Німеччиною угоду про прискорений повернення біженців, якщо воно буде шкодити її інтересам.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся