У Генштабі розповіли, які комплектуючі для техніки виробляються тільки у Росії

У Генштабі розповіли, які комплектуючі для техніки виробляються тільки у Росії
Фото: Микола Шевцов (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Йдеться про комплектуючі до БМП, до бронетранспортерів, танків Т-72

Начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов заявив, що для українських підприємств, які здійснюють ремонт військової техніки та озброєння, залишається критичним питання запчастин, які виробляються тільки у Російській Федерації. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Укрінформ".

Йдеться, зокрема, про прилади надвисокої частоти, комплектуючі до БМП, до бронетранспортерів, танків Т-72, комплектуючі до ЗРК.

"Залишаються проблемними питання забезпечення виробничої діяльності вітчизняних виробників запасними частинами та агрегатами, які виробляються сьогодні, на жаль, тільки в РФ. Це прилади надвисокої частоти, комплектуючі до БМП, до бронетранспортерів, танків Т-72, комплектуючі до ЗРК. Найбільш критичною номенклатурою є лопаті несучих гвинтів гелікоптерів та запасні частини до літаків", - зазначив Шевцов.

Разом з тим для забезпечення потреби у відновленні озброєння та військової техніки у 2014-2018 роках виробничі можливості частин технічного забезпечення ЗСУ були збільшені. Зокрема, було переформовано 11 ремонтних рот механізованих (танкових, мотопіхотних, гірсько-піхотних) бригад в ремонтно-відновлювальні батальйони.

У Генштабі також зазначили, що було сформовано 19 ремонтних рот в інших бригадах, 40 взводів технічного забезпечення в механізованих (танкових) батальйонах та відділень технічного обслуговування та ремонту в решті батальйонів (дивізіонів), сформовано та передано до складу оперативних командувань чотири окремі ремонтно-відновлювальні полки.

Нагадаємо, Шевцов заявив, що ЗСУ поступово переходять на українські ракети і боєприпаси.

Так, у Генштабі заявили, що укомплектованість військ, залучених в ООС на Донбасі, основними зразками озброєння і військової техніки становить 99%.

Як писало РБК-Україна раніше, глава держави Петро Порошенко заявив, що ЗСУ сьогодні повністю готові до захисту країни. Він також підкреслював, що за останній час пройшла реформа управління ЗСУ відповідно до стандартів НАТО.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся