Генсек НАТО закликав Росію вивести війська з території Грузії

Новини Політика 06.12.2017 - 16:49
Фото: Столтенберг на засіданні НАТО (www.nato.int)
Фото: Столтенберг на засіданні НАТО (www.nato.int)

У НАТО стурбовані поглибленням відносин Росії з Абхазією та регіонами Південної Осетії Грузії

Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу (НАТО) Йенс Столтенберг висловив практичну і політичну підтримку Грузії, а також закликав Росію вивести свої війська з окупованої частини Грузії. Про це міністри закордонних справ НАТО говорили на засіданні в середу, 6 грудня, передає прес-центр Альянсу.

"Ми як і раніше стурбовані поглибленням відносин Росії з Абхазією та регіонами Південної Осетії Грузії. Ми закликаємо Росію припинити визнання цих регіонів і вивести свої війська з території Грузії", - сказав Столтенберг.

Також міністри обговорили поточну співпрацю між НАТО і Грузією, в тому числі планування спільних військових навчань в 2019 році.

"Ми продовжуємо реалізацію Істотного пакета НАТО-Грузія, на якому разом ми добиваємося вражаючого прогресу. Альянс повністю прихильний надання Грузії рекомендацій та інструментів, необхідних для просування до можливого членства в НАТО", - повідомив генсек.

Також наголошується, що Грузія є одним з найбільших партнером НАТО серед країн, які не входять до Альянсу.

Нагадаємо, на початку жовтня 2017 року президент Грузії Георгій Маргвелашвілі закликав посилити обороноздатність країни через дії Російської Федерації.