Генсек НАТО закликав Росію вивести війська з території Грузії

НовиниПолітика    06.12.2017 - 16:49
Фото: Столтенберг на засіданні НАТО (www.nato.int)
Фото: Столтенберг на засіданні НАТО (www.nato.int)

У НАТО стурбовані поглибленням відносин Росії з Абхазією та регіонами Південної Осетії Грузії

Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу (НАТО) Йенс Столтенберг висловив практичну і політичну підтримку Грузії, а також закликав Росію вивести свої війська з окупованої частини Грузії. Про це міністри закордонних справ НАТО говорили на засіданні в середу, 6 грудня, передає прес-центр Альянсу.

"Ми як і раніше стурбовані поглибленням відносин Росії з Абхазією та регіонами Південної Осетії Грузії. Ми закликаємо Росію припинити визнання цих регіонів і вивести свої війська з території Грузії", - сказав Столтенберг.

Також міністри обговорили поточну співпрацю між НАТО і Грузією, в тому числі планування спільних військових навчань в 2019 році.

"Ми продовжуємо реалізацію Істотного пакета НАТО-Грузія, на якому разом ми добиваємося вражаючого прогресу. Альянс повністю прихильний надання Грузії рекомендацій та інструментів, необхідних для просування до можливого членства в НАТО", - повідомив генсек.

Також наголошується, що Грузія є одним з найбільших партнером НАТО серед країн, які не входять до Альянсу.

Нагадаємо, на початку жовтня 2017 року президент Грузії Георгій Маргвелашвілі закликав посилити обороноздатність країни через дії Російської Федерації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top