ru ua

Генпрокуратура повідомила про підозру і оголосила в розшук екс-керівників ДПЗКУ

Генпрокуратура повідомила про підозру і оголосила в розшук екс-керівників ДПЗКУ

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру і оголосила в розшук колишніх керівників ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України". Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні направлено повідомлення про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України голові правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" і його заступникові, які займають зазначені посади у 2013 році, діючи за попередньою змовою з керівником одного з ПАТ, шляхом підробки офіційних документів, заволоділи грошовими коштами в сумі 177 млн грн", - йдеться в повідомленні.

У ГПУ зазначили, що у зв'язку з тим, що місцезнаходження зазначених осіб не встановлено, Печерський районний суд Києва направлено клопотання про надання дозволу на затримання підозрюваних та їх доставку до суду для розгляду клопотань про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Ці клопотання були задоволені і розпочато розшук підозрюваних.

Нагадаємо, в жовтні 2014 р. СБУ затримала керівництво Державної продовольчо-зерновий корпорації" за підозрою у фінансових махінаціях.

В грудні 2014 р. Міністерство аграрної політики та продовольства України звільнив керівників ДПЗКУ.