ua en ru

МінАП звільнив голів "Укрспирту", Аграрного фонду та ДПЗКУ

Міністерство аграрної політики та продовольства України звільнило керівники ДП "Укрспирт", Аграрного фонду та Державної продовольчо-зернової корпорації.

Міністерство аграрної політики та продовольства України звільнило керівники ДП "Укрспирт", Аграрного фонду та Державної продовольчо-зернової корпорації. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МінАП в Facebook.

"Окремий напрямок діяльності Міністерства - очищення від корупції і тіньових схем", - заявив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

"Полетіли перші голови. Звільнено керівництво Державної продовольчої зернової корпорації України. Проводиться її аудит", - підкреслив Павленко.

Він також повідомив про ухвалення урядового рішення про звільнення керівництва ДП "Укрспирту" і Аграрного фонду. "Ці галузі важливі для економічної стабільності держави і їх повинні очолювати професійні люди з бездоганною репутацією. Очікуються зміни на інших важливих державних підприємствах галузі. Але всі вони будуть фокусуватися на ефективності та боротьби з корупцією", - зазначив Павленко.

За його словами, міністерство буде працювати прозоро, в щільній комунікації з галузевими асоціаціями та експертними колами.

Нагадаємо, раніше генеральному директору ДП "Укрспирт" було повідомлено про підозру у зловживаннях на 200,7 млн грн.