Єфремов: ПР готова йти на компроміс з опозицією для підготовки поправок до проекту закону про вибори нардепів

НовиниПолітика    03.11.2011 - 12:39

Партія регіонів готова йти на компроміс з опозицією для підготовки загальних поправок до проекту закону про вибори народних депутатів. Про це на брифінгу сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Сьогодні у другій половині дня ми вийдемо на розгляд закону про вибори. Шість проектів закону подані з цієї тематики. Ми готові йти на компроміс з представниками опозиції. Ми готові не приймати сьогодні рішення по якомусь одному проекту закону. І якщо потрібно, готові відправити його на доопрацювання", - сказав Єфремов.
За його словами, Партія регіонів готова створити спеціальну робочу групу, як вимагає опозиція "для підготовки спільних позицій, у тому числі враховуючи рекомендацію Венеціанської комісії. Це дозволить удосконалити документ, зняти питання, які ще є".
Єфремов також підкреслив, що "соціологія показує, що більшість наших виборців хотіли б безпосередньо голосувати за депутатів і тому ми не можемо відходити від цієї норми", - зазначив він, коментуючи питання чи залишиться норма для переходу на змішану систему виборів.

У той же час глава фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко заявив, що БЮТБ впевнена в тому, що новий закон про вибори може бути прийнятий парламентом тільки у випадку, якщо він буде розроблений спільно з парламентською опозицією. Він підкреслив, що опозиція виступає за створення спеціальної комісії, яка проведе роботу над проектом такого закону і протягом двох-трьох тижнів внесе його на розгляд парламенту. Також Кириленко підкреслив, що ті законопроекти, які повинні розглядатися на сьогоднішньому вечірньому пленарному засіданні в разі створення такої комісії необхідно зняти з розгляду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top