Динамо - Шахтар: онлайн-трансляція (рахунок 1:0)

Динамо - Шахтар: онлайн-трансляція (рахунок 1:0) Динамо - Шахтар

РБК-Україна проведе трансляцію центрального поєдинку 3 туру УПЛ

Динамо - Шахтар. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна 19:00, дивитися поєдинок можна на телеканалі "2+2". Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" зустрінуться в рамках центрального поєдинку третього туру чемпіонату України. На думку букмекерів, мінімальна перевага в цьому поєдинку на боці "гірників".

3 серпня 19:00
Київ, НСК "Олімпійський"

Другий тайм 1:0

64 хв. Гол ГОООЛ !!! Беньямін Вербич головою вразив ближній кут воріт "Шахтаря" і вивів "Динамо" вперед у рахунку.

58 хв. Алан Патрік зі штрафного пробив у стінку.

57 хв. Жовта картка Арбітр показав жовту картку Віталію Буяльському і призначив штрафний у бік воріт київської команди.

56 хв. Жовта картка Тарас Степаненко отримав "гірчичник" за грубе порушення правил проти Артема Бесєдіна

54 хв. Два удари від Артема Бесєдіна - м'яч опинився у руках голкіпера.

51 хв. Жовта картка для Ісмаїлі.

50 хв. Юрій Можаровський вилучив асистента Паулу Фонсеки.

46 хв. Гра поновилася.

45+2 хв. Команди пішли на перерву за нульовою нічиєю.

45+1 хв. Ярослав Ракицький пробив в руки Денису Бойко після подачі з кутового, проте вже після свистка арбітра, який сповістив про порушення правил у штрафному майдинчику "Динамо".

38 хв. Кутовий у виконанні "Шахтаря" не привів до небезпеки

30 хв. Давид Хочолава отримав жовту картку за грубе порушення правил проти Беньяміна Вербича на лівому фланзі і зрив атаки.

16 хв. Віктор Циганков завдав прямий удар по воротах - голкіпер зловив м'яч.

10 хв. Швидка атака "гірників": удар Мораєса прийняв на себе Кадар, а добивання Марлоса - Бурда.

9 хв. Беньямін Вербич завдав удару головою після подачі Тамаша Кадара - повз стійку воріт пролетів м'яч.

2 хв. До атаки починають "гірники" - Мораєс відкинув на простір Ісмаїлі, той прострілив - Шепелєв перший на м'ячі.

1 хв. Матч розпочався! Поїхали!

- Команди вийшли на футбольне поле. Звучить гімн України.

- Стартові склади команд:

Динамо: Бойко, Морозюк, Бурда, Кадар, Кендзьора, Сидорчук, Буяльський, Шепелєв, Вербич, Циганков, Бесєдін.

Запасні: Бущан, Че Че, Сидклей, Андрієвський, Гармаш, Шабанов, Русин.

Шахтар: П'ятов, Ізмаїл, Ракицький, Хочолава, Данченко, Степаненко, Алан Патрік, Тайсон, Марлос, Коваленко, Мораес.

Запасні: Шевченко, Бутко, Матвієнко, Ньому, Майкон, Тотовицький, Фернандо.

- Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко і його асистент Андреа Мальдера відвідають сьогодні поєдинок на "Олімпійському". Фахівці будуть глядачами гри двох кращих команд країни, у складі яких зібрана велика частина представників національної збірної.

- Звертаємо увагу вболівальників зміни у графіку роботи київського метрополітену в зв'язку з проведенням матчу.

- Гравці "Динамо" вийдуть на поле у білій формі (голкіпер - в салатовому), а донеччани проведуть поєдинок у синьо-чорно-помаранчевої екіпіровці (воротар - в чорному).

- станом на ранок було продано майже 40 тисяч квитків, деякі сектори вільних місць не залишилося, і ближче до початку гри традиційно ажіотаж стрімко зростає.

Після двох турів команди мають в активі по шість очок у турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Обидва головні претенденти на чемпіонство з перемог стартували в новому сезоні - кияни мінімально обіграли полтавську "Ворсклу", а "Шахтар" розпочав захист титулу перемогою над "Десною" в Чернігові - 2:0. У наступному турі кияни теж з мінімальним рахунком здолали "Львів", а "гірники" без проблем обіграли новачка УПЛ - "Арсенал-Київ" (3:0)

В поточному сезоні команди вже зустрічалися в двобої за Суперкубок України. 21 липня в Одесі "біло-сині" здобули мінімальну перемогу 1:0 і завоювали трофей.

Цей поєдинок стане 58 в історії протистояння команд у рамках чемпіонату України. Перевага на боці динамівців - 23 перемоги, 18 рази святкував успіх "Шахтар", ще у 16 поєдинках переможця виявлено не було. Найбільша перемога, яка фіксувалася у матчах між суперниками, - 3:0. З таким рахунком завершувалися шість очних поєдинків - чотири рази перемогу святкували "біло-сині", у двох випадках сильнішими були "гірники".

"Динамо" не програє "Шахтарю" в УПЛ вже протягом п'яти матчів. Так, в минулому сезоні донецький клуб став чемпіоном України так жодного разу і обігравши киян в рамках чемпіонату України. Востаннє "гірники" перемагали "Динамо" у квітні 2017 року з рахунком 1:0.