Бойовики на Донбасі збирають дані про громадянську активність місцевих жителів

Бойовики на Донбасі збирають дані про громадянську активність місцевих жителів
Ілюстративне фото (dan-news.info)

Бойовики з 1 жовтня проводять так званий перепис населення

Жителі Донбасу обурюються через збір даних про громадську активність, які бойовики називають "перепис населення". Про це повідомляє Міністерство оборони.

Повідомляється, що бойовики з 1 жовтня проводять так званий перепис населення. Перепису підлягають всі особи, які були прописані до 2014 року на тимчасово окупованих територіях.

Під час анкетування місцевих жителів збирається як традиційна інформація, у т.ч. про вік, національність, освіту тощо, так і специфічна, що стосується офіційного чи неофіційного працевлаштування, у державних чи приватних установах та питання, що пов’язані з громадською активністю.

"При цьому, анкетування у певної частини громадян викликало обурення через необхідність давати відповіді, які можуть слугувати для формування персоніфікованих досьє і у подальшому використанні окупантами для обмеження прав і свобод опитаних", - повідомили у Міноборони.

Нагадаємо, російсько-окупаційні сили поповнюють ряди незаконних збройних формувань на Донбасі за рахунок призову раніше звільнених з військової служби злочинців.

Крім того, розвідка повідомила, що військову службу на окупованих територіях Донецької та Луганської областей зможуть проходити тільки особи, які оформили російські паспорти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся