ua en ru

У Білому домі відреагували на повідомлення про зустріч Трампа і Путіна до виборів

01:31 17.08.2020 Пн
1 мин
Радник президента США заперечує інформацію
У Білому домі відреагували на повідомлення про зустріч Трампа і Путіна до виборів Фото: Дональд Трамп і Володимир Путін (kremlin.ru)

Президент США Дональд Трамп не проводитиме зустріч з президентом Росії. "Саміту" з Володимиром Путіним не буде до виборів.

Про це радник президента США з нацбезпеки Роберт О'Брайєн сказав у коментарі NBC News.

За словами чиновника, адміністрація президента США розраховує, що коли-небудь Путін прибуде до Вашингтону, щоб підписати "приголомшливу угоду про контроль над озброєннями, яка захистить американців та росіян".

Раніше телеканал повідомив, що, за даними його джерел у Білому домі, Трамп попросив своїх помічників організувати зустріч з Путіним до президентських виборів в США.

За даними джерел, Трамп хоче показати виборцям, що здатний укладати угоди, сторони можуть продовжити дію угоди про обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-III).

Нагадаємо, раніше Трамп заявляв, що США і Росія хочуть контролю над озброєнням, оскільки обидві країни мають дуже багато ядерної зброї.

Крім того, держсекретар США Майк Помпео і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров обговорювали кроки з питань контролю над озброєнням.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: