Понад 4 тисячі військових візьмуть участь у військовому параді 24 серпня

НовиниПолітика    05.08.2016 - 14:52
Фото: в параді 24 серпня беруть участь понад 4 тисячі військових
Фото: в параді 24 серпня беруть участь понад 4 тисячі військових

Під час параду ЗСУ продемонструють нові зразки парадної та повсякденної форми одягу

Понад чотири тисячі військовослужбовців візьмуть участь у військовому параді з приводу річниці Дня незалежності 24 серпня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Зазначається, що сьогодні міністр оборони України Степан Полторак перевірив хід підготовки особового складу до військового параду на Хрещатику в Києві.

Фото: Полторак перевірив підготовку до параду 24 августа 

"Цього року в урочистостях візьмуть участь понад 4 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України, а також понад 200 одиниць військової техніки", - сказано в повідомленні.


Підкреслюється, що вперше в історії участь у параді візьмуть військовослужбовці Сил спеціальних операцій та резервісти, які входять до складу стратегічного резерву ЗСУ, створеного на випадок загострення ситуації з метою посилення Українського війська.

Під час параду військові ЗСУ продемонструють нові зразки парадної та повсякденної форми одягу.

"Військова техніка, що залучена до заходу, – це модернізована техніка, яка надійшла з заводів, та техніка, що знаходилась у створеному Міністерством оборони резерві.  Після проведення параду всі зразки техніки та озброєння будуть  передані у військові частини та підрозділи Збройних Сил України", - зазначає Міноборони.

Нагадаємо, на параді до Дня незалежності України буде представлено понад 200 одиниць військової техніки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Міноборони заощадило 400 млн гривень на закупівлю харчування Полторак доручив з'ясувати законність призначення військкома у Чернігові
On Top