"Київстар" має намір домагатися повернення своєї власності у Криму

Четвер 05 березня 2015 11:13
"Київстар" має намір домагатися повернення своєї власності у Криму

Все майно та обладнання оператора телекомунікацій "Київстар", що знаходиться на території Криму, є приватною власністю, захищеною як українським, так і міжнародним законодавством, тому спроби привласнити обладнання та іншу приватну власність "Київстар" - протизаконні. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Нагадаємо, "Київстар" був змушений тимчасово призупинити свою діяльність у Криму в серпні 2014 року, оскільки офіс компанії у Сімферополі зазнав вторгнення невідомих озброєних осіб, які встановили там стороннє обладнання. За даним фактом Генеральною прокуратурою України порушено кримінальне провадження, а Головним управлінням МВС проводиться досудове розслідування.

При цьому клієнтам мобільного та фіксованого зв'язку, які обслуговувалися у Криму, була надана можливість отримати залишок невикористаних коштів за договорами з "Київстар" у будь-якому офісі компанії на території України, при цьому всі SIM-карти оператора залишилися діючими в зоні дії мережі "Київстар" .

"Відповідно до вимог фінансового обліку, обладнання мережі зв'язку "Київстар" вартістю 13 млн доларів було списано з балансу компанії. Водночас, за законом, обладнання залишається приватною власністю компанії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці лютого стало відомо, що розташоване у Криму майно українського мобільного оператора "Київстар" "націоналізовано" і передано у власність "республіки".

У серпні минулого року власті Криму звинуватили офіційний Київ у відключенні "Київстару".

Як повідомлялося, чистий дохід "Київстару" у 3 кварталі 2014 р. скоротився на 6% - до 3 млрд 160 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся