ua ru

Влада Криму вважають відключення "Київстару" політичним кроком з боку влади України

Заступник голови Ради міністрів Криму - глава Міністерства внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму Дмитро Полонський вважає відключення мобільного зв'язку на півострові мобільним оператором "Київстар" політичним кроком з боку влади України.

Заступник голови Ради міністрів Криму - глава Міністерства внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму Дмитро Полонський вважає відключення мобільного зв'язку на півострові мобільним оператором "Київстар" політичним кроком з боку влади України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму.

"Дії з відключення абонентів однією з української мереж мобільного зв'язку в черговий раз підтверджують мої слова, які я вимовляю на протязі ось вже багатьох місяців: дії київської влади по відношенню до Криму і, відповідно, до тих компаній, які працюють із території України на території Криму і РФ, є непрогнозованими", - зазначив Полонський.

Він вважає, що найближчим часом від Києва можна очікувати відключення і інших мобільних операторів України в Криму.

"Технологічно будь-яке відключення абонента мобільного зв'язку можливо виключно з Києва. На території Криму відсутня технічна можливість щодо включення або відключення яких-небудь абонентів якоїсь української мобільної мережі", - заявив Полонський.

Він також заявив про відсутність будь-яких звернень з боку компанії "Київстар" у правоохоронні органи Криму у зв'язку з захопленням їх офісу.

"У правоохоронні органи Республіки досі не надійшло жодних звернень чи заяв, щодо ситуації, пов'язаної з припиненням роботи кримського відділення оператора мобільного зв'язку "Київстар" нібито через захоплення офісу", - підкреслив Полонський.

Нагадаємо, 11 серпня компанія "Київстар" повідомила про захоплення свого офісу в Сімферополі невідомими озброєними людьми, в результаті чого обслуговування абонентів на півострові було призупинено.